Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartamente,1+1, 2+1, 3+1,njesi dyqane + parkime per shitje rruga e Kosovareve Shit/Blerje

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
€1,850/m2

Përshkrimi

Ne zonen me elitare te Tiranes, me punime te cilesise me te larte ne treg, shiten opsione apartamentesh 1+1, 2+1, 3+1 njesi dyqane dhe vende parkimi

Fasade e veshur me qeramike, vetrate termoizoluese, zone e qete, 3 min nga liqeni dhe Parku Kombetar.

Ne faze permbyllje

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

 • Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Kompleksi Dinamo
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 22, 2021 at 9:27 am

 • Prone ID: ath 62221
 • Çmimi: €1,850/m2
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën