Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartment 2+1 per qira mbi Kopeshtin Botanik Me Qira

Rruga Selita e Vjeter, Albania
€200/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira ne zonen e Selites mbi Kopeshtin Botanik.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe larg zhurmes.

Apartamenti jepet bosh vetm me kundrabufe.

Nodhet ne katin e pare dhe me hyrje me vete cila nuk lidhet me shkallen.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Selita e Vjeter, Albania
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Kopeshti Botanik
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 10, 2020 at 10:36 am

  • Çmimi: €200/Muaj
  • Siperfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat