Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartment 2+1 per qira tek Kika 2 Me Qira

Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania
€650/Muaj

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje prej lomplekseve me te mira ne tirane.

Prane liqenit dhe stadium dinamo.

Mire sherbyer per te gjitha nevojat e families, kopshte, shkolla park, ambulance, urban etj.

Siperfaqe totale 100 m2

Ndarje ambjentesh

Kori for, sallon-kendgatimi

2 dhoma 2 tualete

Kati fundit

Mobiluar ne masen 80 %

Cmimi eshte neto.

Tarife agjencie 1/2 qira.

 

 

 

 

  • Adresa: Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 22, 2023 at 10:33 am

  • Çmimi: €650/Muaj
  • Siperfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën