Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Dontown One, zyra, parkime , apartamente per shitje. Shit/Blerje

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
€3,000/M2

Përshkrimi

Ne kullen me ikonike te Tiranes.

Shiten apartamente dhe zyra.

Sip apartamentesh nga 118 m2, kati 20-25

Cmimi nga 3000 €/m2

Zyra deri 3200 m2

Cmimi nga 3100 €/m2

Parkimi 50000 €/posti

  • Adresa: Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Downtown one
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 26, 2022 at 9:03 am

  • Çmimi: €3,000/M2
  • Siperfaqe: 3000 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën