Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Dyqan me qera ne Rrugen e Durresit Me Qera

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania
€850/Muaj

Përshkrimi

Dyqan me qera ne Rrugen e Durresit

Dyqani ndodhet ne nje nga rruget me te frekuentuara me levizje te larte

Dyqani eshte i pozicionuar ne katin 0 duke i dhe prones vizualitet te larte

dhe duke e bere nje mundesi shume te mire per zhvillimin e biznesit tuaj

Disponon siperfaqe prej 37 metra katror si dhe tualet dhe magazine te vogel

Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni

  • Adresa: Rruga e Durrësit, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Rruga e Durresit
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated March 8, 2018 at 9:15 am

  • Çmimi: €850/Muaj
  • Siperfaqe: 37 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
user EA
+3554222444 +355672001821

Pyetje për pronën

Open chat