Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Dyqan per qira te Bulevardi Bajram Curri Me Qira

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania
€1,200/Muaj

Përshkrimi

Jepet dyqan per qira te Bulevardi Bajram Curri.

Dyqani eshte dubleks 25+25 m2, ndodhet buze rruge.

Mund te perdoret per aktivete te ndryshme.

Ne cmim perfshihet dhe 15%.

Per nje vizte ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Bulevardi Bajram Curri
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 22, 2020 at 12:37 pm

  • Çmimi: €1,200/Muaj
  • Siperfaqe: 50 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat