Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Dyqan per shitje 32 m2, Tek Ish-Ekspozita Shit/Blerje

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania
€59,900

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet ne Katin  0 te nje pallati te ri,

Per cdo lloj biznesi, me fasade te mire.

Noteri, avokat, retail, etj.

Dhe ne pozicion te favorshem.

Per cdo informacion shtese na kontaktoni.

  • Adresa: Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Ekspozita
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 20, 2020 at 9:53 am

  • Çmimi: €59,900
  • Siperfaqe: 32 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat