Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Dyqan + Truall shitje, qera Bulevardi Zog i Pare !!! Shit/Blerje

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
€1,200€1/Muaj

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi prane bulevardit Zog i pare .

Ambjenti ka qene ne funksion si bar restorant.

Siperfaqe trualli 154 m2 , ndersa ndretesa 106m2.

Ambjenti ndodhet prane rruges kryesore dhe ka nje vetrate xhami rreth 8ml
per eskpozim mundesi ndarje ne dy ambjnete te ndryshme.

Mundesi te perdoret piceri, bar kafe restorant, agjensi, fast food dyqan .

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni.

 • Adresa: Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Bulevardi Zogu I
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated March 5, 2020 at 12:01 pm

 • Prone ID: ath b3520
 • Çmimi: €1,200
 • Siperfaqe: 106 m²
 • Siperfaqe Trualli: 154 m²
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat