Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Elegant dhe i Sofistikuar apartament 2+1 per shitje Sheshi Willson . Shit/Blerje

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
€144,900

Përshkrimi

Elegant dhe i sofistikuar shitet apartament prane Sheshit Willson

Apartamenti eshte teresisht i rinovuar dhe i konceptuar sipas menyres dhe shijes Franceze te jetuarit.

Aprtamenti disponon  2 dhoma gjumi secila me banje personale , ambjent gatimi, dhome ndenje , balkon .

Pozicioni i tij ne zemer te Tiranes  e ben ate me interesant per ta konsideruar si menyre invetimi ose banimi .

Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni .

  • Adresa: Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 18, 2018 at 8:27 am

  • Çmimi: €144,900
  • Siperfaqe: 99 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2,5

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën