Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Garzonjere per shitje prane Oxhakut Shitje / Sale

Rruga Hysen Gjura, Tirana, Albania
€37,000/Total

Përshkrimi

Shitet Garzonjere prane Oxhakut.

Ndodhet ne katin e pare ne pallat ekzistues, e rikonstruktuuar e gjitha.

Garzonjerejaa eshte e organizuar ne:

Nje dhome, aneks, koridor, ballkon dhe banjo.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Hysen Gjura, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: oxhaku
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 10, 2019 at 9:49 am

  • Çmimi: €37,000/Total
  • Siperfaqe: 40 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat