Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Godine dhe truall per shitje ne Elbasan Shit/Blerje

Rruga Kadri Hoxha, Elbasan, Albania
€340,000/Total

Përshkrimi

Shitet godine dhe truall prane tregut agro-ushqimor ne Elbasan.

Godina ka nje siperfaqje prej 400 m2 dhe truall prej 1000 m2.

Godina ka sherbyer me pare si fabrike qumeshti me te gjitha parametrat e kerkuara nga legjislacioni Shqiptar.

Disponon dhe dhoma frigoriferike me 190 m2 dhe dy mjete transporti frigoriferik.

Shitet bashke me aparaturat ose pa aparaturat.

Godina eshte shume e aksesueshme dhe mund te perdoret per fabrika ose tregje te ndryshme.

Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Kadri Hoxha, Elbasan, Albania
  • Qarku: Elbasan County
  • Zona: Elbasan
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 18, 2018 at 3:30 pm

  • Çmimi: €340,000/Total
  • Siperfaqe: 400 m²
  • Siperfaqe Trualli: 1000 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
user CnO
+355 4 2222 444 +355 672 222 313

Pyetje për pronën

Open chat