Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Hotel, bar, restorant, salle konferencash per qera ne zonen Bllokut !!! Qera / for Rent

Blloku, Tirana, Albania
€4,500/Month

Përshkrimi

Hotel, bar, restorant, salle konferencash per qera ne Bllok.

Prona eshte e nadare ne dy ambjente te vecanta nga te cilat, kati i parë është i organizuar si bar ku shërbehet dhe mëngjesi dhe darka, dhe tre tualete. Kati i dytë ka 5 dhoma në total ku secila është e pajisur me tualet privat.
Godina kryesore është e organizuar në tre kate, ku kati i parë ka recepsionin, sallën e konferencave, zyrë dhe tualet. Kati i dytë dhe i tretë secili ka nga 5 dhoma, të gjitha më tualet privat.
Kati -1 i godinës ka dhe 3 ndarje, ku njëra prej tyre mund të shërbejë si lavanderi, një dhomë tjetër si depo apo magazinë, dhe e treta ka depozitat si dhe systemin e ngrohjes së ujit për hotelin.
Hoteli ka sistem paneli diellor sitem ngrohje ftohje qendror në cdo dhomë dhe ambient.
Veranda është një ambient perfekt për të kaluar momente të këndshmë gjatë qëndrimit të klientëve në hotel.

Parking.

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni.

 • Adresa: Blloku, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Blloku
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated July 27, 2020 at 3:59 pm

 • Prone ID: ath 72720
 • Çmimi: €4,500/Month
 • Siperfaqe: 1000 m²
 • Siperfaqe Trualli: 700 m²
 • Dhoma: 15
 • Banja: 18

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat