Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Hotel per qira ne Selite Me Qira

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
€5,000/Muaj

Përshkrimi

Jepet Hotel per qira ne zonen e Selites.

Hoteli ndodhet ne nje zone te preferuar dhe me levizshmeri.

Hoteli eshte nje ndertese tre kateshe.

Secili kat eshte i ndare ne 6 dhoma + 6 banjo, ne total 18 dhoma+ 18 banjo.

Hoteli ka dhe hapsiren e jashte ku te jep mundesine e parkimit te makinave.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Selite
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 2, 2019 at 10:12 am

  • Çmimi: €5,000/Muaj
  • Siperfaqe: 700 m²
  • Dhoma: 18
  • Banja: 18

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat