Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Jepen me qira, apartament 1+1 & 2+1 fusha aviacionit. Me Qera

Pallati i Drejtësisë "Poli Drejtësia", Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
€330€430/Muaj

Përshkrimi

Ne pallat te ti te sapoperfunduar, jepenme qira, ne mobilim e siper.

1+1 & 2+1,

Sip 60 dhe 82 m2

Tarife sherbimi per qiramarres, 1/2 qira

 

  • Adresa: Pallati i Drejtësisë "Poli Drejtësia", Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 26, 2023 at 7:41 am

  • Çmimi: €330
  • Siperfaqe: 60 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën