Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Jepet ambjent biznesi Piceri per qira te Komuna Parisit E dhene me qera

Komuna e Parisit, Tirana, Albania
€290

Përshkrimi

Jepet ambjent biznesi Piceri per qira te Komuna Parisit.

Ambjenti ndodhet ne nje nder zonat me frekuentueshmeri te larte.

Ndodhet ne katin 0, dhe eshte i kompletuar me te gjitha paisjet e duhura qe i nevoiten Piceris.

Hapsira e brendeshme eshte 25 m2, dhe jashte ka nje siperfaqe prej 10 m2.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Komuna e Parisit, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Komuna e Parisit
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 16, 2021 at 11:42 am

  • Çmimi: €290

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën