Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Jepet godine tre kateshe per qira ne autostraden Tirane -Vore Qera / for Rent

Vorë, Tiranë, Albania
€2,700

Përshkrimi

Jepet godine tre kateshe per qira ne ne autostraden Tirane -Vore.

Godina ndodhet prane City Park.

Kati i pare sherben per sersvis makinash, katin e dyte dhe te trete mund ta

shfrytezoni sipas deshires tuaj.

Ka hyrje dhe dalje nga autostrada edhe nga rruga dytesore.

Siperfaqe trrualli 800 m2 dhe siperfaqe ndertimi 1100 m2.

Cmimi i qirase eshte bruto, pra eshte perfshir edhe 15%.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Vorë, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Vorë
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Vore
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 17, 2021 at 10:49 am

  • Çmimi: €2,700

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën