Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Jepet me qira kati i 3 i nje Vile ne Selite dhene me qera/rented

Rruga Rasim Kalakulla, Tiranë, Albania
€450

Përshkrimi

Jepet me qira kati  3 i nje vile ne bllokun e Vilave Selite.

Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket.

Organizohet ne

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, dy banjo, dy bllkone.

Gjithashtu ka edhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Rasim Kalakulla, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 14, 2022 at 11:37 am

  • Çmimi: €450
  • Siperfaqe: 120 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën