Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Komfort dhe estetik apartament per qera 2+1 , prane Tvsh ! Qera / for Rent

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
€1,100/Month

Përshkrimi

Jepet me qera apartament prane tvsh.

Apartamenti eshte teresisht i mobliluar ne menyre te kendshem dhe estetike .

Organizimi i brendshem eshte korridor i bollshem dy dhoma gjumi, dhome ndenje , kend i vecante gatimi , 2 banjo dhe 1 ballkon.

Vendodhja eshte shume e mire per arsye te levizjes , qetesise sigurise dhe afersise me cdo destinacion qe ofron zona.

Apartamenti disponon nje post parkimi .

Ne cmim perfshihen taksat, interneti+tv dhe post i parkimit.

Sherbim monitoririmi 24 ore cctv.

Per me shume informacion ose nje vizite lu lutem te na kontaktoni

 • Adresa: Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: TVSH
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 10, 2021 at 8:35 am

 • Prone ID: ath 41021
 • Çmimi: €1,100/Month
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën