Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Komfort dhe i kendshem Apt 1+1 per qera Parku Kombetar Garda!!! Qera / for Rent

Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania
€420/Month

Përshkrimi

Jepet me qera apartament prane Gardes dhe Parkut te Liqenit .

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 4 te pallati me orjentim lindje.

Apartamenti eshte tersisht i mobliluar ne menyre te kendshem dhe estetike.

Organizimi i brendshem eshte korridor i bollshem nje dhome gjumi, dhome ndenje, kend gatimi ,1 banjo.

Vendodhja eshte shume e mire per arsye te levizjes , qetesise sigurise dhe afersise me cdo destinacion qe ofron zona.

Mundesi parkimi ne zone .

Ne cmim nuk perfshihen taksat dhe detyrimet e uji, energji, int, mirembajtje.

Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Juridiku, Garda.
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 21, 2021 at 12:01 pm

 • Prone ID: ath 42121
 • Çmimi: €420/Month
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 1
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën