Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Komfort dhe modern apartament 1+1 per Qera 21Dhjetori !!! Rezervuar

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
€400/Month

Përshkrimi

Jepet me qera apartament prane 21 dhjetorit .

Apartamenti eshte tersisht i mobliluar ne menyre te kendshem dhe estetike .

Organizimi i brendshem eshte korridor i bollshem nje dhome gjumi e madhe, dhome ndenje, kend gatimi , 1 banjo dhe nje verande e bollshme .

Vendodhja eshte shume e mire per arsye te levizjes , qetesise sigurise dhe afersise me cdo destinacion qe ofron zona.

Mundesi parkimi ne zone .

  • Adresa: Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 23, 2021 at 9:35 am

  • Prone ID: ath 7720
  • Çmimi: €400/Month
  • Siperfaqe: 63 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën