Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Loft per qira te Vilat Gjermane E dhene me qera

Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania
€400/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira ne katin e fundit te nje vile.

Oraganizimi i brendeshem:

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, 2 banjo dhe nje verende.

Gjithashtu ofrohet dhe nje post parkim.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 20, 2019 at 11:39 am

  • Prone ID: 160
  • Çmimi: €400/Muaj
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat