Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Lokal per shitje ose qira , Rruga Hoxha Tasim Shit/Blerje

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
€1/Total

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet brenda unazes buze rruge , me hyrje direkt nga rruga kryesore, siperfaqe e organizuar mire dhe verande me kend lodrash.

Certifikate pronesie

Tarife sherbimi 1% per bleresin

  • Adresa: Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Kodi postar: 1001
  • Zona: Pazari i ri
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 20, 2021 at 8:54 am

  • Çmimi: €1/Total

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën