Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Lokal per Shitje tek Rruga Sami Frasheri Shitje / Sale

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
€189,000/TOTAL

Përshkrimi

Lokal per Shitje tek Rruga Sami Frasheri

Lokali ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane prane Shkolles Edit Durham

Aktualisht eshte ne gjendje pune dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi

Disponon siperfaqe prej 62 m2 si dhe 60 m2 hapesir shfrytezimi me leje ne bashki

Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni

  • Adresa: Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 20, 2019 at 1:50 pm

  • Çmimi: €189,000/TOTAL
  • Siperfaqe: 62 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
user EA
+3554222444 +355672001821

Pyetje për pronën