Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Magazine per qira ne Kombinat E dhene me qera

Kombinat, Tirana, Albania
€1,200/Muaj

Përshkrimi

Jepet magazine per qira ne zonen e Kombinatit.

Magazina ndodhet prane komisariatit nr 6 .

Ka nje siperfaqe prej 800 m2 dhe nje lartesi nga 5 deri ne 8 metra.

Magazina eshte e lire ne fun te dhjetorit.

Ne cmimin e qirase nuk eshte i perfshire 15 %.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na konaktoni.

 

 

  • Adresa: Kombinat, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Kombinat
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated March 10, 2021 at 12:27 pm

  • Prone ID: 800
  • Çmimi: €1,200/Muaj
  • Banja: 3

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën