Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Magzine per qira ne Kombinat

Rruga Shaban Bardhoshi, Tiranë, Albania
€380/Muaj

Përshkrimi

Jepet magazine per qira ne zonen e Kombinatit.

Ambjenti ndodhet ne katin 0 me 5 shkalle, gjithashtu ka dhe 100 m2 oborr te shfrytezueshem.

Mund te perdoret per aktiviete te ndryshme.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Shaban Bardhoshi, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Kombinat
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 19, 2020 at 1:25 pm

  • Çmimi: €380/Muaj
  • Siperfaqe: 152 m²
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat