Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Njesi biznesi, lokal bar per shitje Stadiumi Dinamo. Shit/Blerje

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania
€165,000

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi lokal ne buze te rruges kryesore prane Drejtorise te Pergjithshme te Tatimmeve Tirane, Stadiumi Dinamo.

Ambjenti eshte i rregullur dhe investuar, planimetri e rregullt kat 0.

Fasade e madhe xhami,verande e jashtme, aktualish nen kontrate qeraje.

Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie .

Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni.

 • Adresa: Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Stadiumi Dinamo
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 3, 2021 at 8:26 am

 • Prone ID: ath 030521
 • Çmimi: €165,000
 • Siperfaqe: 40 m²
 • Siperfaqe Trualli: 24 m²
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën