Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Okazion, 2+1 dhe parkim per shitje Shkolla Mihal Grameno Shit/Blerje

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania
€120,000/Total

Përshkrimi

Ne pallat te ri me ashensor, ne.katin e dyte te tij shitet Apartament super cilesor, dhe vend parkim. Me mundesi pershtatje ne 2 hyrje, ose mundesi per ndarje te dhomes se 3,

Me orientim jug – Veri,

Punime cilesore

2 hyrje ne kat.

Akses I mire dhe shume lehtesira perreth, si shkolla , markete, park lodrash.

Per me teper na kontaktoni ne nr.

 • Adresa: Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Kodi postar: 1001
 • Zona: Shkolla Mihal Grameno
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated March 10, 2020 at 9:37 am

 • Çmimi: €120,000/Total
 • Siperfaqe: 112 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat