Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Okazion, 2+1 per shitje , Stadiumi Dinamo Shit/Blerje

Shkolla 9-vjeçare publike "Emin Duraku", Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania
€119,900/Total

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati te ri me ashensor, me pay hyrjee ne Kat, shkalle me ndricim,

Me planimetri shume te rregullt,

Me koridor, sallon-kend gatim, dy dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon I Vogel.

Shtepia eshte e arreduar ne stil klasik dhe mund te diskutohet dhe mobilim I pjesshem.

E pershtashme, per banim, Zyra, investim,.

Lehtesirat e nevojshme ne par metra distance, parku liqenit vetem 5 min larg.

Per nje vizite ne prone kontaktoj Agjentin

 

Tarife Sherbimi 1% per bleresin

 

 • Adresa: Shkolla 9-vjeçare publike "Emin Duraku", Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Kodi postar: 1001
 • Zona: Stadiumi Dinamo
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 23, 2020 at 9:04 am

 • Çmimi: €119,900/Total
 • Siperfaqe: 80 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat