Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Okazion apartament 1+1 per shitje prane Ministrise se Mbrojtjes Shit/Blerje

Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania
€43,000/Total

Përshkrimi

Shitet apartament prane Ministrise se Mbrojtjes ne zonen e Oxhakut.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te viti 82 , me siperfaqe 66 m2,kat i 5 jo ashensor.
Mundesi shtese per kat tjeter .
Organizimi aneks, dhome ndenje, dhome gjumi, ballkon, korridor i bollshem, dhe banjo.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i mirembajtur.
Disponon dokumentacion te rregullt .
Mundesi parkimi ne zone.
Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni

 • Adresa: Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Ministria e Mbrojtjes Zona 4/1
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 18, 2020 at 11:28 am

 • Prone ID: ath 51820
 • Çmimi: €43,000/Total
 • Siperfaqe: 66 m²
 • Dhoma: 1
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat