Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Okazion Apartament 1+1 per shitje Zyra / Banim Prane Spitalit Hygea !!! Shit/Blerje

Hygeia Hospital, Tirane, Albania
€75,000/TOTAL

Përshkrimi

Prane spitalit Hygea
Shitet apartament i cili eshte pershtatur si objekt zyre
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 orjentim jug lindje .
Apt ka sip 75.5 m2 totale dhe 68m2 net
Organizimi, dhome gjumi, dhome ndejnje, koridor i bollshem, nje banjo,jo ballkon.
Dokumentacion i rregullt pronesie certifikate.
Ambjenti eshte i shtruar me laminat, sistem AC.

Per nje vizite ne prone kontakto.

Cel. : 0674050064

 • Adresa: Hygeia Hospital, Tirane, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Spitali hygea
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated August 21, 2023 at 9:21 am

 • Prone ID: ath 2023
 • Çmimi: €75,000/TOTAL
 • Siperfaqe: 76 m²
 • Dhoma: 1
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën