Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Okazion! Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial Shitur/Sold

Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
€80,000/Total

Përshkrimi

Okazion!  Ulet cmimi nga  89.000 Euro shkon ne 80.000 Euro.

 

Shitet apartament 2+1 prane Liqenit Artificial.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues kati 6-te.

Shitet nen vleren kadastrale te zones.

Organizimi i brendeshem:

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke,

koridor qe ben lidhjen me dhomat e tjera, dy ballkone, nje banjo.

Apartamenti disponon dokumetacion te rregullt.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 30, 2019 at 12:14 pm

  • Çmimi: €80,000/Total
  • Siperfaqe: 90 m²
  • Siperfaqe Trualli: m² m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat