Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Okazion apartament 2+1 per shitje prane Parkut Kombetar Liqenit Shit/Blerje

Rruga Faik Konica, Tirana, Albania
€115,900/Total

Përshkrimi

Shitet apartament prane parkut kombetar .

I vendosur nje ndertim me cilesi te larte punimesh dhe me orjentim perfekt .

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi dhome ndenje kuzhine e perbashket , 1 banjo.
Prona ndodhet vetem disa hapa nga parku i liqenit shume afer rruges se Elbasanit cka e ben interesante per nje investim interesant dhe afatgjate.

Apartamenti vjen me nje cmim i cili eshte poshte vleres te tregut .

Disponon certifikate pronesie .

 • Adresa: Rruga Faik Konica, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Parku Kombetar Zona 2/1
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 19, 2021 at 1:21 pm

 • Prone ID: ath 2111
 • Çmimi: €115,900/Total
 • Siperfaqe: 95 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën