Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Okazion! Apartament 2+1 per shitje te Kompleksi Magnet Shitje / Sale

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
€105,000/Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Magnet.

Apartamenti ndodhet ne nje komleks te ri banimi.

Organiozimi i brendeshem:

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, nje banjo, ballkon.

Apartamenti shitet i mobiluar ose bosh, sipas deshires se klientiet.

Apartamenti eshte me kontrate porosie.

  • Adresa: Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: 21 Dhjetori
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated August 16, 2019 at 11:40 am

  • Çmimi: €105,000/Total
  • Siperfaqe: 92 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat