Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Okazion apartament per shitje 117m2 , prane kopshtit Botanik !!!

Rruga Selita e Vjeter, Tiranë, Albania
€95,000

Përshkrimi

Super apartament per shitje tek xhamia ne Selite.
Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , dy tualete , guzhina dhe nje ballkon me pamje te mrekullueshme.
Siperfaqa apartamentit eshte 117m2.
Ndodhet ne katin e pare banim. Zona shume e qete dhe relaksuese.
Cmimi per vetem 95 000 euro. Apartaamenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie.
Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 51 04 212

 • Adresa: Rruga Selita e Vjeter, Tiranë, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Kopshti Botanik
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 29, 2020 at 9:00 am

 • Prone ID: ath281020ed
 • Çmimi: €95,000
 • Siperfaqe: 117 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Eduina l
+3554222444 +3554222444

Pyetje për pronën