Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Okazion, Apartment 2+1 per shitje Tek Higjena Shit/Blerje

Rruga Pjeter Budi, Tiranë, Albania
€86,500/Total

Përshkrimi

Ne katin e 2 te nje pallati te viteve 80-90.

Me punime te Mira, dhe ne zone super te qete, me mundesi parkimi ne lagje, me dy hyrje ne kat.

Per cdo informacion shtese na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Pjeter Budi, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 29, 2020 at 10:33 am

  • Çmimi: €86,500/Total
  • Siperfaqe: 83 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat