Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Okazion dyqan njesi biznesi per blerje prane Kopshtit Zoologjik !!! Shit/Blerje

Rruga Liqeni i Thate, Tiranë, Albania
€180,900€2,700/M2

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi dyqan ne buze te rruges kryesore midis kopshtit zoologjik dhe liqenit te thate .
Ambjenti eshte i rregullur dhe investuar, planimetri e rregullt kat 0.

Fasade e madhe xhami, aktualish nen kontrate qeraje.

Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie .

Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Liqeni i Thate, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Kopshti Zoologjik
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 21, 2020 at 1:34 pm

  • Prone ID: ath 122120
  • Çmimi: €180,900
  • Siperfaqe: 67 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën