Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Okazion Dyqan njesi per Shitje prane rruges se Kosovareve !!! Shit/Blerje

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
€130,900€2,900/m2

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi/dyqan ne rrugen Marko Bocari prane Nobis.

Ambjenti ndodhet ne katin 0 buze rruge.

Njesia eshte e larte 4,5m dhe ndare nga brenda ne dy ambjente me shakalle te brendshme.

Vetrate xhami 5 ml

Aktualisht nen kontrate qeraje .

Zona ku ndodhet ambjenti eshte nje nder zonat me te preferuara.

Disponon dokumentacion te rregullt.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni 0674050064.

  • Adresa: Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Nobis Wellnes Center, zona 5/2
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 27, 2022 at 11:39 am

  • Prone ID: ath 527722
  • Çmimi: €130,900
  • Siperfaqe: 45 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën