Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Papafingo 3+1 per qira Tek Brryli Me Qera

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
€499

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne Katin e fundit te nje godine 4 kateshe prane brrylit, ne zone te qete dhe me mundesi parkimi ne lagje.

Siperfaqe 135m2+verande 35 M2, sallon-gatim, 2 dhoma gjumi, Salle gym-fitnes,verande e madhe me pamje te lire. Ngrohje qendrore dhe mobilim cilesor, parket-moket.

Per me teper info na kontaktoni.

 

 

 • Adresa: Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Kodi postar: 1001
 • Zona: Brryli
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 23, 2019 at 5:42 pm

 • Çmimi: €499
 • Siperfaqe: 170 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën