Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Papafingo per shitje tek Kopshti Botanik Shit/Blerje

The Botanical Park of Tirana, Rruga Selita e Vjeter, Tirana, Albania
€320,000/Total

Përshkrimi

Shitet papafingo tek kopshti botanik

Prona ndodhet ne nje zone shume prane parkut te liqenit artificial dhe kopshtit botanik

Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje e bollshme e cila aksesohet nepermjet nje koridori , 2 dhoma gjumi , 2 tualte dhe nje verande panoramike

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit dhe ka orjentim lindje-jug-perendim

Ne cmim perfshihen dhe dy garazhde ne katin e pare

Disponon dokumetacion te rregullt pronesie

Ju ftojme te na kontaktoni per nje vizite ne prone ose me shume informacion.

 • Adresa: The Botanical Park of Tirana, Rruga Selita e Vjeter, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Kodra Diellit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 4, 2020 at 11:27 am

 • Çmimi: €320,000/Total
 • Siperfaqe: 200 m²
 • Siperfaqe Trualli: 150 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 2
 • Garazh: 2
 • Garage Size: 20

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat