Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Penthouse per qera 4 +2, kopsht , verande . Qera / for Rent

Rruga Pjeter Budi, Tiranë, Albania
€950/Month

Përshkrimi

Penthouse per qera me siperfaqe totale 200 m2 ndodhet shume prane Qytetit “Studenti”, 1,2 km larg ambasades amerikane, 300m nga rruga e Elbasanit dhe vetem 200 m larg parkut të liqenit të Tiranës.

Prona është e organizuar me dy kate ,papafingo, verande dhe oborr.

Kati i parë ka: guzhinë, dhomë ndenje,3dhoma gjumi dhe 1 tualet, ambjent per magazinim.

Papafingo eshte e organizuar: korridor,1 dhome e madhe dhe 1 tualet .

Papafingo lidhe me veranden e cila eshte shume funksionale.

Prona jepet me qera e mobiluar sic eshte, sistem kondicionimi.

Post parkimi per 2 makina.

Zone shume e qete, ambjent familjar.

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Pjeter Budi, Tiranë, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Rruga e Elbasanit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated August 24, 2021 at 8:31 am

 • Prone ID: ath 14721
 • Çmimi: €950/Month
 • Siperfaqe: 200 m²
 • Siperfaqe Trualli: 200 m²
 • Dhoma: 4
 • Banja: 2
 • Garazh: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën