Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Penthouse per shitje 2+1, Rruga Kosovareve sip 147 m2 !!! Rezervuar

Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania
€1/m2

Përshkrimi

Penthouse per shitje Rruga Kosovareve.

Organizimi 2 dhoma , 2 tualete ,

Dhoma ndenjes eshte e perfekte me hapesira te bollshme ku arkitektet i kane dhene nje vetrate xhami 4ml, per te shijur pamjen relaksuese te liqenit dhe kodrave te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit dhe jane vetem 2 apt ne kat te cilat kane mundesine e shfrytezimit te tarraces.

Apartamenti eshte lene per tu pershtatur sipas stilit dhe kerkesave qe kane pronaret.

Gjithashtu disponojme dhe poste parkimi ne godine .

Per me shume info ju lutem te na kontaktoni.

0674050064

  • Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated March 21, 2023 at 10:39 am

  • Prone ID: ath lq 524
  • Çmimi: €1/m2
  • Siperfaqe: 147 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën