Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Penthouse per shitje 222 m2, Prane Restorant Floga Shit/Blerje

Restaurant Floga, Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania
€1,390/M2

Përshkrimi

apartamenti ndodhet ne kat te fundit ne nje pallat ndertim i viteve 2010.

Mw siperfaqe 222 m2, me 4 dhoma, 2 tualete, sallon i madh  dhe perdor tarracen e pallatit.

Fotoja e pare eshte render pershtatje.

Me certifikate pronesie.

Pee nje vizite ne prone na kontaktoni.

 • Adresa: Restaurant Floga, Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Kodi postar: 1001
 • Zona: Rruga e Elbasanit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 16, 2020 at 10:30 am

 • Çmimi: €1,390/M2
 • Siperfaqe: 2224 m²
 • Dhoma: 4
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën