Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Penthouse per shitje 3+2+2 poste parkim+ verande sip 253m2 . Shit/Blerje

Rruga Dalip Topi, Tirana, Albania
€160,000€800/m2

Përshkrimi

Penthouse per shitje me siperfaqe totale rreth 253 m2 e vendosur ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ku qetesia ajri i paster dhe komoditeti bashkohen.

Prona është e organizuar ne nje korridor , tualet, kuzhine dhome ndenje, verande.

Ne krahun e djathte jane:3dhoma gjumi dhe 1 tualet, ambjent per magazinim, lavanderi

Dhoma kryesore: eshte me sip rreth 50m2 me tualet dalje ne verande.

Dhoma e ndenjes lidhet me veranden me nje vetrate xhami .

Veranda eshte teper funksionale dhe me orjentim perfekt me sip 65 m2.

Prona shitet bosh, punime extra gips, sistem elektrik , hidraulik,duralumin per izolim temperature sistem kapote per zhurmat dhe temperaturat.

Post parkimi per 3 makina, 2 te mbyllura me qepen per shihen ne cmimin e shitjes.

Zone shume e qete, ambjent familjar orejentim perfekt mundesi per ashensor personal .

Prona disponon dokumetacion te rregullt ,sip net 176m2

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Dalip Topi, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Linze
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 8, 2021 at 11:16 am

 • Prone ID: ath 090721
 • Çmimi: €160,000
 • Siperfaqe: 253 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 2
 • Garazh: 3

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën