Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Shiten apartamente 2+1 ne Mezez Shitje / Sale

Mezez, Kashar, Albania

Përshkrimi

Apartamente 2+1 per shitje ne Mezez.

Apartamentet ndodhen ne  nje pallat te ri .

Ndodhen ne kate te ndryshme si ne: katin e 5, 8, dhe 9 me ashensor.

Dhe varjojne me cmime nga 780 mij, 830 dhe 870 mij lek te vjetra.

Dhe jane me keto permasa: 91 m2 deri ne 110 m2.

Apartamente jane me hipteke.

 

 

  • Adresa: Mezez, Kashar, Albania
  • Qyteti: Kashar
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Mezez
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 3, 2021 at 9:40 am

  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën