Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Shiten apartamente te Liqeni Shitje / Sale

Rruga Peti, Albania
€950€1,100/m2

Përshkrimi

Shiten apartamente te Liqeni.

Apartamentet ndodhen ne katin e pare banim.

Apartamentet jane 2+1 dhe varjojne me kto m2:

87.67 m2, 98.01 m2, 114.3 m2, 137.5 m2, 138.71 m2.

Cmimi per m2 fillon nga 950 dhe shkon ne 1100 euro.

Certifikatat jane ne proces.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Peti, Albania
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Liqeni
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 4, 2019 at 11:20 am

  • Çmimi: €950

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat