Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Shitet apartament 3+1 tek liqeni thate Shit/Blerje

Rruga Hamdi Garunja, Tirana, Albania
€138,900/Total

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 tek liqeni thate.
Me pamje relaksuese , ne zone te qete.
Apartamenti eshte i sapo dorzuar , nuk jane te vendosura pllakat edhe dyert pasi klienti mund ti zgjedhi ne varesi te gustove te tij. Apartamenti eshte i organizuar me tre dhoma gjumi , guzhina , dy tualete ku njeri eshte me dritare , nje ballkon dhe nje verande e madhe prej 70m2.
Ndodhet ne katin e pare banim. Cmimi per vetem 138 900 euro.
Apartamenti disponon dokumentacion te regullt pronesie.
Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 51 04 212

  • Adresa: Rruga Hamdi Garunja, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 10, 2020 at 9:12 am

  • Prone ID: ath091020ed
  • Çmimi: €138,900/Total
  • Siperfaqe: 130 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat