Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Gazoniere per Shitje 46,5m2 Prane liqenit te Thate Shitur/Sold

Rruga Liqeni i Thate, Albania
€750/m2

Përshkrimi

Shitet gazoniere  prane liqenit te thate ne nje pallat te sapo perfundua

Ambjent gatimi dhe dhome ndjenje te perbashket ,1 banjo . kati 1

Apartamentet disponojne hipoteke.

Zone e qete me infrastrukture te rregullt punime cilesore .

  • Adresa: Rruga Liqeni i Thate, Albania
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 13, 2018 at 8:17 am

  • Prone ID: lqth85
  • Çmimi: €750/m2
  • Siperfaqe: 47 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën