Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Shitet dupleks Shit/Blerje

Rruga Hamdi Garunja
€179,900

Përshkrimi

Shitet dupleks ne zonen e liqenit te thate.
Dupleksi eshte i pozocionuar ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes , me pamje nga liqeni.
Nodhet ne katin e fundit , 4/4.
Ne pjesen e pare ku eshte hyrja kryesore ambjenti ka dy dhoma gjumi , guzhine , dy tualete dhe dy ballokone , ne pjesen e siperme ka tre dhoma gjumi.
Siperfaqa 200m2. Cmimi per vetem 179 900 euro total.
Dupleksi nuk ka te montuar pllakat e dyert, te cilat jane te perfshira ne cmim pasi jane lene te pershtaten me shijet e klientit.
Per nje vizite ne prone kontakyoni 069 51 04 212

  • Adresa: Rruga Hamdi Garunja
  • Qyteti: Tirane
  • Kodi postar: 1000

Detajet

Updated September 10, 2020 at 9:28 am

  • Prone ID: ath091020ae
  • Çmimi: €179,900
  • Dhoma: 5
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat