Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Shitet lokal dhe biznes rruga Myslym Shyri !!! Shit/Blerje

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
€300,000€5,000

Përshkrimi

Shitet biznesi ose jepet me qera lokal Bar REstorant prane rruges Myslym Shyri .

Ambjenti eshte ne funksion si bar restorant.

Siperfaqe e brendshme 210 m2,disponon ne shrytezim nje verande te jashtme me siperfaqe 400m2.

Ambjenti ndodhet prane rruges dhe i pozicionuar ne nje zone me frekuentim te larte .

Ambjenti eshte teresisht funksional,dhe me klientele te ngritur.

Vlera e shitjes se aktivitetit 300,000 eu dhe qeraja e ambjentit 5000eu/muaj

 • Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Myslym Shyri
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 8, 2021 at 11:55 am

 • Prone ID: ath 46721
 • Çmimi: €300,000
 • Siperfaqe: 200 m²
 • Siperfaqe Trualli: 400 m²
 • Banja: 4

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën