Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Toke per shitje prane Liqenit te Farkes Shit/Blerje

Rruga Panorama e Liqenit, Albania
€89/M2

Përshkrimi

Shitet toke per zhvillim ne Farke

Vila Kondo apartamente

Toka ndodhet prane Liqeni te Farkes dhe ka akses te menjehershem me rrugen kryesore

Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Panorama e Liqenit, Albania
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 8, 2021 at 4:25 pm

  • Çmimi: €89/M2
  • Siperfaqe: 16730 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
user CnO
+355 4 2222 444 +355 672 222 313

Pyetje për pronën